Зростання доходів Microsoft допомогли “хмари”

размещено в: Новости | 0
Зростання доходів Microsoft допомогли “хмари”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Для Microsoft завершився II финквартал 2016 р. Виручка не по системі GAAP склав $25,7 млрд, скоригований прибуток у розрахунку на акцію склав $0,78. Результати перевершили очікування Уолл-стріт. Аналітики прогнозували прибуток на акцію у $0,71 при виручці в $25,26 млрд.

За аналогічний період минулого року компанія відзвітувала виручкою в $26,5 млрд з прибутком на акцію в $0,71. На тлі новин котирування редмондської корпорації зросли на 7%. “Переслідуючи самі амбітні цілі, компанії в усьому світі використовують хмарні сервіси Microsoft як основну платформу, а Windows 10 зараз працює на більш ніж 200 млн пристроїв”, – сказав глава Microsoft Сатья Наделла.

Завершився 30 вересня 2015 р. квартал став першим звітним періодом після фінансової реструктуризації, за підсумками якої компанія об’єднала сім підрозділів в три. Тепер до складу системи входять Productivity and Business Processes (офісні програми), серверне напрямок Intelligent Cloud і More Personal Computing, що відповідає за споживчу електроніку, пошуковик Bing і продажу ліцензій Windows.

Виручка Productivity and Business Processes (сюди включені програмні продукти Office і Dynamics) зросла з $6,3 млрд в минулому кварталі до $6,7 млрд. Кількість користувачів Office 365 зросла з 18,2 млн до 20,6 млн. В групі Intelligent Cloud зафіксовано зростання квартальної виручки з $5,9 млрд до $6,4 млрд. У компанії відзначили, що позитивним квартальних результатів багато в чому посприяло саме хмарне підрозділ.

Підрозділ More Personal Computing, куди включені результати по операційці Windows, пристроїв, ігор і пошуку, закінчило звітний квартал з оборотом $12,7 млрд, що значно перевищує результати минулого кварталу ($9,4 млрд). Продажі пристроїв лінійки Surface принесли в II кварталі $1,35 млрд, хоча виручка від продажів смартфонів впала на 49% в порівнянні з попереднім звітним періодом.

Виручка від серверних продуктів зросла на 10%, а в деяких, наприклад Azure, на значні 140%. Виручка від реклами на пошуковому напрямку Microsoft зріс на 29%.

Джерело: “Вести Економіка”

Оставить ответ