З’явилися перші припущення про дизайн iPhone 7

размещено в: Новости | 0
З’явилися перші припущення про дизайн iPhone 7
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Французький сайт NowhereElse.fr опублікував креслення металевого шасі, що дозволяють отримати деяке уявлення про те, як буде виглядати наступний смартфон Apple. Судячи по зображеннях задньої кришки, iPhone 7 взагалі буде позбавлений горизонтальних пластикових вставок, службовців для пропуску сигналу стільникової мережі.

Смужки залишаться тільки з боків і навколо верхніх і нижніх країв. Крім того, отвір для фотомодуля набагато більші, ніж у нинішніх моделей. Це підкріплює припущення аналітиків, раніше приписавших моделі iPhone 7 Plus (можливо, з приставкою Pro) просунуту систему з двох лінз (ширококутного і телеоб’єктиву) і оптичний зум з можливістю 2-3-кратного збільшення.

Камера з двома об’єктивами буде здатна захоплювати більше даних зображення, що призведе до суттєвого підвищення якості знімків. На зображенні зображено 4,7-дюймова модель, а значить, апгрейд камери в тій чи іншій мірі торкнеться і “молодшого” iPhone. Реалістичні 3D-рендери на основі витоку створив користувач Twitter @VenyaGeskin1.

Про те, що наступний “айфон” позбавлять від смужок на задній кришці, у лютому також повідомив сайт MacRumors, посилаючись на джерело, “який у минулому надавав достовірну інформацію”. За даними видання, iPhone 7 також позбавлять виступає “горбик”, в якому захований не поміщається в корпус фотомодуль. Так, “спинка” нового смартфона може виявитися майже повністю гладкою.

iPhone 7 і 7S Plus, швидше за все, представлять восени. На 21 березня Apple призначила презентацію, але вона буде присвячена анонсу інших продуктів. Як очікується, в цей день будуть представлені 4-дюймова модель iPhone 5se, компактний планшет iPad Pro з екраном 9,7 дюйма, а також нові ремінці та аксесуари для “розумних” годин Apple Watch.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ